Підрядники відновили ремонт дороги з Ворохти на Верховину

 • Дорожня компанія ПБС почала ремонт найочікуванішої ділянки дороги Р-24 (Татарів — Кам’янець-Подільський). Роботи проводяться у Ворохті і на Кривопільському перевалі.

  Про це повідомили сьогодні, 16 вересня, у пресслужбі компанії:

  “У Кривопіллі працівники ПБС фрезерують старе дорожнє покриття… хоча, його практично не залишилось. Наразі Уряд виділив на ремонт дороги Р-24 в межах Прикарпаття 88 мільйонів гривень”, – розповіли у ПБС.

  Зазначається, що згідно з договором із Службою автомобільних доріг, компанія ПБС в цьому році зробить наступні роботи:

  • влаштувати верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону у Ворохті на ділянці км 5+050 – км 10+450 (5,400 км). Два роки тому, у звэязку із браком коштів, роботи не вдалось завершити, тож тепер завершимо розпочате. Саме сьогодні розпочались роботи по влаштуванню ЩМА біля Сувенірного ярмарку.
  • провести поточний середній ремонт дороги від Кривопільського перевалу в бік Верховини зробимо в межах км 19+420 до 29 кілометра. У планах зробити регенерацію дорожньої основи та влаштувати вирівнюючий шар асфальтобетону.

  Щоб реалізувати всі плани, які описані у проєкті, слід виділити всього 248 мільйонів гривень. У наступному році ділянка буде включена до переліку першочергових робіт і подана до Кабінету Міністрів. За сприятливих результатів, у ПБС продовжить ремонт дороги до села Хмільник, а це ще додатково п’ять кілометрів. Також накриємо верхнім шаром усю відремонтовану дорогу.

  Від Ворохти до перевалу поки що передбачений дрібний ремонт за кошти експлуатаційного утримання.

  Читайте також: у Верховині встановили лавки з пластикових кришечок.


  Світлини від ПБС.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!