Покрокова інструкція купівлі криптовалюти

 • Криптовалюта ще кілька років тому сприймалася як несправна технічна розробка з численними особливостями, які не так просто вивчити на практиці. Але з часом все змінилося, з’явилися освітні курси та програми для того, щоб освоїти ази для подальшого інвестування та торгівлі.

  Можна купити криптовалюту в Україні за раціональною вартістю, яка відповідає загальним статистичним параметрам, якщо використовувати ліцензовані обмінники, криптовалютні біржі, наприклад, WhiteBIT з численними фінансовими інструментами. Більш того, біржі дозволяють зберігати різну криптовалюту, незалежно від рівня капіталізації та інших параметрів.

  Покрокова інструкція з купівлі крипти

  Завдяки розвитку віртуального ринку купити криптовалюту в Україні може кожен користувач, якщо попередньо враховано певні правила укладання угоди, оскільки є низка специфічних особливостей.

  Реєстрація на криптобіржі

  Навіть незважаючи на те, що криптовалютна біржа вважається не єдиним способом придбання монет, важливо підібрати якісну платформу, де буде створено гаманець для зберігання свого інвестиційного портфеля. Можна купити біткоїн для подальшого довгострокового зберігання на гаманці чи торгівлі.

  Для реєстрації потрібно підбирати перевірену біржу, яка відрізняється високою якістю, технічністю та функціональними інструментами. У рамках реєстрації вказуються свої особисті дані, проводиться верифікація, підтвердження інформації, оскільки так можна досягти поставленого завдання у рамках безпечного виконання угод. Тільки так сайт криптовалют буде зручний у роботі та зможе функціонувати відповідно до технічних норм.

  Створення криптогаманця

  За допомогою криптовалютного гаманця можна керувати своїми активами, використовуючи їх відповідно до норм безпеки. Будь-яка криптовалюта онлайн потребує надійного зберігання та захисту ключами приватності, щоб сторонні користувачі не могли використовувати інвестиції у своїх цілях.

  При створенні криптовалютного гаманця потрібно враховувати особливості безпеки, правила реєстрації, функціонал та робочі напрацювання. Як правило, криптовалютні біржі за прикладом Бінанса та WhiteBIT надають усі необхідні функції для відкриття гаманця.

  Гаманці можуть бути холодними та гарячими. Перший спосіб дозволяє працювати з гаманцем у режимі офлайн, причому він може бути паперовим або апаратним. А ось гарячий гаманець працює онлайн, тому норми захисту для нього особливо важливі.

  Вибір крипти для покупки

  Головне у використанні крипти – це її правильний вибір залежно від рівня капіталізації, монетизації, принципу роботи і так далі. Додатково є курс крипти для того, щоб вивчити основні напрямки як в інвестуванні, так і в трейдингу.

  Додатково можна врахувати новини у криптовалютному бізнесі, яких чимало у вільному доступі для того, щоб вивчити нові тенденції, напрямки розвитку та інші особливості перед вибором крипти.

 • Вибір торгової стратегії

  Після того, як вдалося купити біткоін, потрібно правильно ним торгувати, щоб збільшити вартість свого інвестиційного портфеля. Є кілька стратегій, які підійдуть для новачків, оскільки відсутня низка складнощів, забезпечується максимальна простота та доступність.

  Перший популярний спосіб – це внутрішньоденна торгівля або детрейдинг, коли будь-які відкриті угоди закриваються в день відкриття, вони не переносяться на наступні дні, тому потрібно уважно вивчати особливості здійснення платежів. Робота в рамках одного робочого дня – найбільш правильний підхід для того, щоб здійснювати будь-які маніпуляції, аудит та контроль проведених угод.

  Але є ще низка стратегій для професійних трейдерів, тому потрібно пропорційно зі зростанням своїх знань та напрацювань експериментувати з методиками торгівлі, враховуючи при цьому загальні технології.

  На даний момент будь-яка криптовалютна торгівля має ряд особливостей, оскільки це не просто купівля або продаж, це побудова стратегії для того, щоб отримати додатковий прибуток.

  За стратегіями для торгівлі є низка курсів та освітніх програм, тому можна підібрати саме те, що підійде для загального вивчення та застосування на практиці. Це можуть бути безкоштовні матеріали, загальна та вузькоспеціалізована інформація.

  Корисні рекомендації

  Криптовалюта відрізняється високою волатильністю, тому вартість може змінюватися протягом дня. Це тягне за собою певні ризики, які вимагають попереднього вивчення валюти відповідно до її технічних особливостей. І тому ціна криптовалюти фіксується на момент укладання угоди про покупку, тому варто заздалегідь врахувати всі основні параметри.

  Цифрова валюта має свої особливості, тому робити будь-які угоди потрібно з максимальною обережністю. Більше того, є різні інструменти для максимального захисту від ризиків та втрат. І тому потрібно заздалегідь зрозуміти, як купити біткоін, які правила торгівлі враховувати та які операції варто проводити для формування максимальної вигоди в рамках довгострокового інвестування чи активного трейдингу.

  Будь-який формат криптовалюти – це індивідуальний напрямок, який має низку особливостей, тому є потреба у правильному вивченні кожної монети, щоб не стикатися з незручностями надалі. Більше того, будь-яка біржа має технічну підтримку, тому можна проконсультуватися з фахівцями з усіх питань.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!