Поліцейські охорони з Прикарпаття зайняли друге місце в чемпіонаті України з багатоборства тілоохоронців

 • З 25-го по 29-те вересня команди тілоохоронців з усієї України змагалися за перемогу на 23-му чемпіонаті України Bodyguard–2020.

  Про це інформує Управління поліції охорони в Івано-Франківській області.

  Учасники змагалися у шістьох видах багатоборства: прийоми захисту під час пішого супроводу VIP-персон, змагання зі стрільби, рукопашний бій, подолання смуги перешкод на автомобілі, надання медичної допомоги і пошук “вибухових” пристроїв в автомобілі.

  Начальник Департаменту поліції охорони Сергій Парфенюк каже, що змагання з багатоборства тілоохоронців – одна з ефективних форм підготовки, під час яких учасники мають можливість демонструвати набуті раніше знання та вміння.

  “Цей чемпіонат збирає найкращих тілоохооронців зі всіх куточків України більш ніж 20 років, за цей час він набув міжнародного значення. Наші спортсмени здобувають високий рівень фізичної підготовки, демонструють свою відважність та професійність, безкомпромісність в боротьбі, та показують як особисту так і командну майстерність”, – розповідає начальник Департаменту поліції охорони Сергій Парфенюк.

 • Він також наголосив, що участь команди поліції охорони – це яскраве свідчення високого професіоналізму наших фахівців.

  Нагадаємо, на Косівщині пройшла спартакіада серед осіб з інвалідністю.  

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!