Поліцейські втілили мрію маленького прикарпатця, про допомогу для якого просили волонтери (фото)

 • Дев’ятирічний Петрик проживає з батьком та мамою в Яремче. Йому неабияк подобається робота поліцейського і в майбутньому він мріє працювати в поліції, мати напарника і охороняти спокій людей.

  Дізнавшись про мрію Петрика, ювенальні поліцейські, працівники з Яремчанського відділення поліції навідалися до його сім’ї, ближче познайомилися з хлопчиком і активно провели з ним увесь день, розповідають у поліції.

  До родини, яка не є надто заможною, правоохоронці приїхали не з порожніми руками.

  Поліцейські, за підтримки керівництва обласної поліції та колег зібрали і привезли сім’ї одяг для дитини, продукти харчування, солодощі та фрукти.

  Напередодні навчального року працівники поліції подбали про новий шкільний рюкзак для Петрика та все необхідне для навчання канцелярське приладдя. А особливе захоплення у дитини викликала іграшкова поліцейська машина на дистанційному керуванні та конструктор поліцейського гвинтокрила.

  Разом з батьком Петрик відвідав відділення поліції, де передусім отримав кепку та футболку з поліцейською символікою, а відтак поспілкувався з яремчанськими поліцейськими та їх керівником, ознайомився зі справжнім службовим автомобілем поліції.

 • Попри те, що хлопчик – дуже сором’язлива дитина, він все ж дуже радів від такої уваги поліцейських, нових незабутніх вражень та приємних несподіваних подарунків.

  Нагадаємо, дев’ятирічний Петрик живе в бідній родині – старенький батько, який через хвороби ледве пересувається по будинку. Нещодавно волонтери попросили небайдужих прикарпатців допомогти сім’ї Петрика.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!