Поліцейських повідомили про ще один випадок агітації без вихідних даних у Франківську

Вчора, 15 лютого, до Івано-Франківського відділу поліції надійшло повідомлення  про розміщення на білбордах  агітаційних плакатів кандидата на посаду Президента України без зазначених відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Усього з початку передвиборчої кампанії на території Прикарпаття в поліції зареєстровано 41 повідомлення щодо подій, пов’язаних з президентськими виборами.

За результатами перевірок раніше зареєстрованих повідомлень складено 25  адміністративних протоколи за ч.2 ст.212 (13) КУпАП (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск). Санкція статті передбачає покарання у вигляді накладення штрафу на громадян від десяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Усі   протоколи скеровано до суду.  По одному є рішення суду – 170 гривень штрафу. Вісім звернень розглянуто відповідно до Закону України “Про звернення громадян”.

Нагадаємо, що ОПОРА просила франківську поліцію перевірити білборди чотирьох кандидатів у Президенти

 

 

 

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!