Поліція контролює дотримання карантинних норм на Івано-Франківщині

 • На Івано-Франківщині мобільні групи здійснюють контроль за дотриманням карантинних норм.

  Під час профілактичних заходів прикарпатські правоохоронці спільно з працівниками Держпродспоживслужби, санітарними лікарями та представниками органів місцевого самоврядування перевіряють дотримання вимог карантину суб’єктами господарювання, перевізниками та громадянами, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на поліцію області.

  Посилену увагу поліціянти приділяють дотриманню правил міжрегіональних пасажирських перевезень в умовах карантинних обмежень.

  Нагадаємо, 21 жовтня вступили в дію нові правила пасажирських перевезень. Нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Йдеться про автомобільний та залізничний транспорт міжобласного сполучення

  Для поїздок у міжрегіональному громадському транспорті пасажирам, що прямують до сусідніх областей чи у зворотному напрямку, потрібно мати документ, який підтверджує отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19, визнаної Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Дозволяються перевезення і за наявності довідки про нещодавнє одужання від хвороби, обов’язково підтвердженої за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг.

  Окрім того, дозволом на перевезення є негативний результат тестування на COVID-19, який дійсний лише 72 години.

  До теми: на вокзалі у Франківську розгорнуть пункт щеплення проти COVID-19

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!