Поліція розшукує вандалів, які пошкодили громовідвід на горі Піп Іван

 • 22 серпня в Обсерваторії на горі Піп Іван невідомі вчинили акт вандалізму. Вони залізли на мідний дах будівлі і пошкодили систему громовідведення, пише Міжнародний науковий центр “Обсерваторія”.

  «Туристи» поводили себе зухвало і по-хамськи, не звертали увагу на чергових рятувального посту, які намагалися їх зупинити.

  Оскільки в Обсерваторії встановлені камери відеоспостереження неправомірні дії молодиків зафільмовано, фото і відео передані у правоохоронні органи разом із заявою Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника про свідоме пошкодження невідомими державного майна.

  Вартість пошкодження оцінено у 600 тисяч гривень.

  Нагадаємо, нині будівлю Обсерваторії на горі Піп Іван зачинено для відвідування туристами, оскільки ведуться ремонтно-реставраційні роботи по її відновленню. Це не перший випадок вандалізму.

  Декілька років тому інші неадеквати так само вилізли на мідний дах Обсерваторії і пошкодили значну його частину. Після цього випадку було встановлено апаратуру, яка дозволяє фіксувати неправомірні дії громадян на вершині гори. Тож злочинців буде знайдено і покарано.

  Прикарпатський національний університет та Державна служба з надзвичайних ситуацій в Івано-Франківській області публікують фото вандалів на сайті “БІЛИЙ СЛОН” та звертаються до громадськості з проханням допомогти поліції швидше знайти правопорушників.

  Якщо ви впізнали людей на фото, будь ласка пишіть obserwatorium1938@gmail.com

  Нагадаємо: у Долині підняли з дна озера урну, яку викинули туди вандали

  По

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!