Поліція шукає франківця, який залишив без газу 70 квартир

 • В Івано-Франківську у мешканців багатоповерхівки по вулиці Залізнична, 21а в газопроводі замість газу – вода.

  Надзвичайна ситуація трапилася після того, як власник однієї з квартир ймовірно намагався самостійно здійснити підключення чи заміну газового приладу до діючих мереж газопостачання.При цьому, скоріш за все, власник однієї з квартир під час монтажних робіт переплутав шланги, підключивши газову систему багатоквартирного будинку до водопроводу.

  Унаслідок самовільного втручання в газову систему, залиті газові прилади споживачів та виведені з ладу прилади обліку газу. Тож наразі тривають аварійно-відновлювальні роботи – знімаються газові лічильники на заміну, опорожнюється та осушується внутрішньобудинкова газова мережа від води, проводиться прочистка газових приладів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “Івано-Фраківськгаз“.

  Горе-майстра, який ризикуючи своєю безпекою і безпекою сусідів, втрутився в газорозподільну мережу тепер шукає поліція. АТ “Івано-Франківськгаз” написав заяву до правоохоронних органів, щоб з’ясувати, хто саме вчинив протиправні дії.

  Винуватця аварійної ситуації чекає штраф та компенсація завданих збитків як сусідам, так і газорозподільній компанії.

  Газопостачання по вулиці Залізничній, 21а частково відновили. Газопостачання споживачів під’їзду будинку, де сталося затоплення газової мережі, відновлять після надання доступу до всіх квартир для детального обстеження газових мереж та перевірки їх на герметичність.

  Нагадаємо, на Косівщині 300 будинків залишилися без газу через іржаву трубу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!