Польща невдовзі почне встановлювати камери і датчики руху на кордоні з РФ

 • У Польщі незабаром почнуть встановлювати електронне загородження на кордоні з Росією, яке включає систему камер і датчиків руху.

  Про це розповіла речниця прикордонної служби Польщі, лейтенант Анна Міхальська, пише “Європейська правда” з посиланням на “Польське радіо”.

  За її словами, у штабі Вармінсько-Мазурського відділу прикордонної служби в Кентшині почали роботу над центром спостереження, який прийматиме сигнали електронного загородження на кордоні з Росією.

  “Цього тижня також розпочнуть підготовку до роботи на кордоні”, – повідомила Міхальська.

  Вона відзначила, що цього тижня підрядник електронного загородження на кордоні з Калінінградською областю, польська компанія “Телбуд”, почне завозити на будівельний майданчик необхідні для монтажу матеріали.

  Роботи на кордоні мають розпочатися в першій половині квітня.

  Електронне загородження, тобто система камер і датчиків руху, охоронятиме 199 кілометрів. Його радіус дії охоплюватиме весь сухопутний кордон Польщі з Росією, за винятком ділянки Віслинської коси, де вже кілька років кордон охороняють електронні засоби.

  Електронне загородження на кордоні з Росією будують на підставі Закону про будівництво об’єктів охорони державного кордону. Цей закон набув чинності 4 листопада 2021 року. Його ухвалили у зв’язку з міграційним тиском на польсько-білоруському кордоні.

  Читайте також: У Польщі затримали двох підозрюваних у шпигуванні на користь РФ та Білорусі

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!