Польська радіостанція вкотре запустила україномовну програму

В ефірі Польського радіо вкотре з’явилася літня розважально-інформаційна передача з новинами українською мовою.

Від 21 червня на Першій програмі радіостанції звучатиме передача «Літо з радіо». Її можна слухати протягом канікул від 9:00 до 12:00. Випуски новин після 9:00, 10:00 та 11:00 читаються також українською мовою.

Журналіст Роман Чеярек розповідає, що цьогорічне «Літо з радіо» поєднує традицію із сучасністю. Повернуться добре відомі слухачам конкурси – «Асоціації» та «Карусель», але не бракуватиме й нових пропозицій.

Наприклад, репортери працюватимуть у супроводі безпілотників. Щодня вони з’являтимуться в іншому місці і з цим пов’язаний один з нових конкурсів – репортера, одягнутого в особливу футболку, якої не матиме ніхто інший, треба буде знайти і сфотографувати, але зімок має бути незвичайним. Розміщена в соцмережі фотографія змагатиметься за маскот «Літо з радіо».

Серед нових пропозицій – також «Мій архів» та «Стань Відьмаком». Уперше запрацює мультимедійна студія у будинку Польського радіо у Варшаві. Тут записуватимуться інтерв’ю, які опісля будуть розміщені в Інтернеті.

А вже за тиждень, 28 червня, в Закопаному відбудеться перший з чотирьох концертів «Літо з радіо – Фестиваль 2019». Наступні місця на маршруті фестивалю – це Пуцьк, Стальова Воля та Краків.

Нагадаємо, в Польщі нагородили українця, який рятував людей під час масштабної ДТП.

Фото – ілюстративне.

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!