Помер відомий хірург із Прикарпаття Михайло Шевчук

 • Сьогодні, 5 лютого, помер відомий хірург з Івано-Франківщини Михайло Шевчук.

  Про це повідомили в обласному осередку асоціації хірургів України.

  “Ми та вся хірургічна спільнота Прикарпаття сумуємо та висловлюємо глибоке співчуття родині, колегам та близьким друзям з приводу передчасної смерті доктора мед. н., професора ІФНМУ, Заслуженого діяча науки і техніки України, почесного голови Івано-Франківського осередку асоціації хірургів України, лікаря-хірурга Шевчука Михайла Григоровича”, – йдеться у дописі.

  Панахида за Шевчуком М. Г. відбудеться в суботу 05.02.2022 о 16:00 за адресою м. Івано-Франківськ, вул. Ребета 3 (міський будинок смутку). Похоронна служба відбудеться в неділю 06.02.2022 о 13:00 на вул. Ребета 3 та о 14:00 в церкві м. Тисмениця (біля міської поліклініки).

  “Ми завжди будемо Його пам’ятати як висококваліфікованого фахівця, колегу, який завжди прийде на допомогу, оптиміста, виключно порядну, щиру і чесну людину, талановитого педагога, відомого лікаря, видатного вченого, який зробив вагомий внесок у розбудову медичної науки та освіти. Нехай наші співчуття допоможуть пережити біль тяжкої втрати”, – кажуть колеги померлого хірурга.

  Читайте також: Творець лісів Рожнятівщини: відійшов у вічність Антон Островський

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!