Понад 100 кілометрів доріг місцевого значення передадуть на баланс Служби автодоріг в області

 • 144 кілометри доріг загального користування місцевого значення передадуть на баланс Служби автодоріг в області.

  Про це вчора під час конференції асоціації органів місцевого самоврядування «Агенція розвитку об’єднаних територіальних громад Прикарпаття», яка відбулася у Лисецькій територіальній громаді, повідомила голова обласної державної адміністрації Світлана Онищук, інформують в ІФ ОДА.

  Зазначимо, що питання ремонту та утримання доріг загального користування місцевого значення залишається одним із найактуальнішим для територіальних громад області, позаяк більшість із них не ремонтувалися упродовж трьох десятиліть.

  «Сьогодні на Прикарпатті активно проводиться ремонт доріг державного значення. Значна їх частини уже відновлена, зокрема, якісними автомагістралями Івано-Франківщина сполучена із сусідніми областями, встановили нове дорожнє покриття на автошляхах, що ведуть до туристичних «магнітів», – розповіла Світлана Онищук. – Однак для ремонту доріг місцевого значення наявного в обласному бюджеті фінансового ресурсу не вистачає. Тому, щоб відремонтувати такі дороги, ми працюємо над питанням передачі їх частини, а саме 144 кілометри, на баланс Служби автомобільних доріг в області».

  За словами керівниці області, наразі триває робота щодо зміни балансоутримувача автошляхів, також розглядається питання щодо інших можливих шляхів фінансування ремонтних робіт на місцевих дорогах.

  Світлана Онищук наголосила, що наступного року територіальні громади самі визначатимуть перелік найпроблемніших автодорожніх ділянок, які потребують першочергового ремонту. Відповідно до наданих пропозицій та узгодження здійснюватиметься розподіл коштів для ремонту доріг.

  Читайте також: На Прикарпатті триває ремонт дороги Богородчани-Гута

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!