Понад 250 учасників: у Франківську відбудеться міжнародний турнір із Таеквон-До

 • У суботу, 23 жовтня, в Івано-Франківську пройде міжнародний турнір з Таеквон-До І.Т.Ф. “Open cup of Ivano-Frankivsk city 2021”.

  Третій турнір відбудеться у спортивному залі Католицького ліцею, інформує “Галицький кореспондент”.

  Змагання організовує обласний осередок Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквондо І.Т.Ф. Участь візьмуть понад 250 учасників. Спортсмени змагатимуться, хто сильніший у поєдинках, також будуть силові тести на кількість розбитих дошок. На Гала-вечір винесуть п’ять найкращих поєдинків спортсменів із різних країн.

  “Єдиноборства і Таеквон-до є одними з найпопулярніших видів спорту в нашому місті. Приємно, що в нас проводять турніри і діти мають змогу брати участь не лише в міських змаганнях, але й міжнародних. Бажаємо, щоб змагання відбулися без травм”, – говорить міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

  Вікова категорія учасників протягом дня буде змінюватися, від дітей віком від п’яти років, до дорослих 18-35 років. Івано-Франківськ представлятимуть майже 120 учасників.

  “Цей турнір є найважливішим для нашого міста. Підготовка до нього дуже важка, буде велика конкуренція і ми націлені на те, щоб зайняти перші місця. Я виступатиму і буду тренером. Зараз у нас йдуть тренування. Найбільше конкурентів бачу у Польщі, Молдові і наших, з України”, – ділиться Олексій Манюх, переможець та призер міжнародних турнірів.

  Початок змагань о 9:00, а гала-вечір – о 19:30.

  Читайте також: Спортивна ходьба: центр Івано-Франківська знову перекриють

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!