Понад 70% працівників ІФНМУ вакцинувалися від коронавірусу

 • В Івано-Франківському національному медичному університеті продовжується вакцинація для профілактики COVID-19. Щеплення проводить в університетській клініці мобільна бригада медиків.

  Зокрема, у п’ятницю, 10 вересня, вакцинувалися 160 людей. Це медичні працівники і викладачі клінічних кафедр.

  Вакцинація в клініці почалася ще у березні, тривала і влітку. Зараз процес відновився з метою підвищення показника щеплених викладачів до понад 80 %. Це дозволить уникнути переходу вишу на навчання в дистанційному режимі.

  За словами проректора з науково-педагогічної та лікувальної роботи доцента Тараса Кобрина, наразі в університеті вакцинувалися понад 70 % працівників. Тож бажаного показника досягнуть вже невдовзі. Крім того, в університеті планують організувати кампанію вакцинації студентів.

  Серед вакцинованих сьогодні був і ректор ІФНМУ професор Микола Рожко. Він переконаний, що медики нині мають своїм прикладом показувати безпечність щеплення від COVID-19.

 • В університеті на базі кафедри фізичної реабілітації, ерготерапії з курсом фізичного виховання (вул. Целевича, 34) діє центр масової вакцинації, де щеплення можуть отримати усі охочі франківці.

  Читайте також: В центри імунізації Івано-Франківщини завезли вакцину Pfizer

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!