Понесло течією: на Прикарпатті рятувальники розшукують 12-річного хлопчика, який впав у річку

 • Вчора, 12 червня, о 20:50 рятувальники отримали повідомлення  про те, що в селі Тюдів, Косівського району, перебуваючи на відпочинку послизнувся з каміння та впав у річку Черемош хлопчик (попередньо 12 років).

  Про  це повідомляє головне управління ДСНС в Івано-Франківській області.

  До аварійно-рятувальних робіт залучили рятувальників Державної пожежно-рятувальної частини та оголосили «Збір-аварія» для відділення водолазно-рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини  в області.

  Зі слів очевидців надзвичайники встановили, що на річці Черемош перебувало троє дітей, один з яких (хлопчик, 12 років) послизнувся з каміння та впав у річку, після чого дитину понесло вниз за течією.

  Рятувальники спільно з працівниками поліції та місцевим населенням виставили два спостережливі пости на «Вижницькому мості» та в районі АЗС с. Тюдів. Проводиться огляд місцевості та берегової лінії річки Черемош.

  Рівень води в річці в середньому один метр, а місцями до двох метрів, течія – швидка.

  Станом на 01:30 13.06.2021 р. рятувальники проводять подальший моніторинг та візуальне спостереження на р. Черемош, пошуки результату не дали.

  Активні аварійно-рятувальні роботи відновили зранку, близько 06:00 13.06.2021 р. із додатковим залученням сил та засобів ДСНС.

 • Станом на 06.00 13.06.2021 р. продовжуються аварійно-рятувальні роботи.

  Читайте також: у Карпатах травмувався турист: допомагали рятувальники

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!