Послуга “єМалятко” вже доступна у всіх підрозділах франківського ЦНАПу

 • Комплексна послуга “єМалятко” відтепер у всіх територіальних підрозділах та відділеннях ЦНАПу Івано-Франківська.

  Про це повідомляють на сайті Івано-Франківська.

  “Народження дитини – визначна подія для кожної родини. Попереду чекає безліч цікавих турбот. З метою уникнення відвідування різних інстанцій та нескінченних черг, зверніться у  Центр надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська. 20 хвилин – і все готово. Це все, що потрібно батькам, щоб оформити документи на новонародженого.  Адже, за однією заявою можна зареєструвати народження дитини та отримати до 9-ти державних послуг від різних органів влади, потрібних при народженні дитини”, – йдеться у повідомленні.

  Дві з них обов’язкові: державна реєстрація народження та визначення походження дитини, тобто інформація про батьків малюка. Решта послуг доступні на вибір.

  Оскільки державна реєстрація народження є базовою (обов’язковою) послугою, єМалятко можуть замовити лише ті батьки, які ще не отримали свідоцтва про народження дитини. Детальна інформація про перелік документів та послуг для оформлення єМалятко за посиланням https://www.cnap.if.ua/news/506.

  Подати заяву можна як в головному офісі ЦНАП (вул. Незалежності, 9) так і у найближчих відділеннях ЦНАП м.Івано-Франківська(за місцем народження дитини або місцем реєстрації батьків) за адресами, вказаними за посиланням (https://www.cnap.if.ua/zaginf) відповідно до графіку роботи.

  До теми: У Франківському ЦНАПі відкрили ще одну послугу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!