Постраждалі від вибуху в Карпатах зробили подарунок обласній лікарні

 • Кілька молодих жителів Івано-Франківщини, які постраждали від вибуху в горах, успішно пройшли лікування в обласній лікарні.

  “Усіх п’ятьох пацієнтів, які проходили лікування в опіковому відділенні, вже виписали. Зараз вони на санаторній реабілітації на Вінничині, звідки надіслали нам тепле прогулянкове осіннє фото. Вболіваємо за їхнє якнайшвидше цілковите одужання, а ще дякуємо за подарунок”, – кажуть в ОКЛ.

  Відтепер в обласному опіковому відділенні є ще один стаціонарний апарат для вакумної терапії ран.

  «Попереду в нас тривала реабілітація, але завдяки лікарям та з Божою допомогою із найважчого ми вийшли, – каже одна з пацієнток Лідія. – А ще побачили наскільки дієвими є процедури з допомогою обладнання, негативний тиск якого виводить бруд із ран та прискорює очищення організму. Тож ми подумали, що лікарям буде підмога в їхній роботі, а іншим людям шанс на оздоровлення. Така наша невеличка вдячність лікарні за опіку».

  Завідувач Костянтин Кіршак разом із колективом відділення дякують також своїм пацієнтам за оптимістичне налаштування, попри чималі труднощі та біль. Адже позитив хворого – це неабияка допомога медикам, і це завжди пришвидшує процес одужання.

  Читайте також: “З дітьми все добре, моя дружина на операції”, – один із туристів про вибух в Карпатах

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!