Поїдання собак і «сафарі» на дітей в Маріуполі: франківське СБУ перехопило розмову окупантів

 • Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області оприлюднило підбірку перехоплень розмов російських окупантів.

  “Російські окупанти щодня «пробивають дно». На перехоплених плівках так багато доказів деградації та звірств рашистів, що СБУ зробила з них окрему підбірку”, – йдеться у повідомленні.

  Так, один із загарбників смакує з дружиною «сафарі» на дітей в Маріуполі, де кадирівці біжать за маленькою українською дівчинкою і стріляють їй по ногам – для розваги.

  “Інший вихваляється захопленими під Києвом трофеями: «…машин набрали себе, бл*дь. Ружьев себе понабирали, карабинов…». А ще один абсолютно спокійно розповідає батькові, що вони їдять українських собак (і це не про алабая, як було на попередніх перехопленнях). Мовляв, з харчуванням у них все нормально: «…собаку зарезали, съели», бо просто «….нутрии закончились»”, – цитують розмови росіян у СБУ.

  Навіть «мирні» росіяни, які залишилися в РФ, смакують ці звірства, які їхні родичі творять Україні.

  “Ми фіксуємо усі безчинства, щоб кожен окупант поніс заслужене покарання. І, перш за все, на полі бою! Наша перемога вже близько!”, – зазначають правоохоронці.

  Читайте також: Вночі Росія завдала ракетних ударів по Дніпру та Полтавщині

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!