Пожежа в Косівській ЦРЛ виникла через невиконання вимог охорони праці

 • У Косівській ЦРЛ пожежа трапилась через невиконання вимог охорони праці. 

  Про це говорили сьогодні, 29 грудня, під час засідання регіональної комісії ТЕБ і НС щодо ситуації в Косівській ЦРЛ, пише “Галицький кореспондент”.

  Роман Смага, т.в.о начальника відділу Управління Державної служби з питань праці в Івано-Франківській області розповів, що комісія вже виїхала на місце нещасного випадку.

  “На Прикарпатті управління Держпраці перевірило 14 ковідних закладів з 26. На жаль, Косівська лікарня була ще не перевірена. Минулого року під час перевірок охорони праці були деякі порушення, але їх виправляли”, – говорить Роман Смага.

  Крім того, за словами начальника, 19 листопада 2020 року і 9 березня 2021 в лікарні проводились інформаційні компанії щодо експлуатації кисневих балонів.

  “Цей випадок був кричущим невиконанням вимог охорони праці”, – наголосив Роман Смага.

  Ігор Оксентюк, начальник Держслужби з надзвичайних ситуацій області поділився, що, на його думку, причиною загоряння стала несправність комунікацій, які підводили кисень до палат.

 • Голова Івано-Франківської ОДА Світлана Онишук наголосила, що у найближчі терміни в області перевірять всі 26 ковідних медзакладів. 

  Нагадаємо, у зв’язку із ситуацією слідче управління Національної поліції в області розпочало кримінальне провадження за статтею 270 ч.2 КК України (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки, що спричинило загибель людей, майнову шкоду в особливо великому розмірі або інші тяжкі наслідки). 

  До теми: на Прикарпатті 30 грудня оголосили днем жалоби за загиблими на пожежі лікарні у Косові

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!