Представники духовенства та очільник Прикарпаття обговорили питання відновлення церков

Сьогодні, 20 серпня, в Івано-Франківській облдержадміністрації відбулася зустріч очільника області Дениса Шмигаля з представниками основних релігійних конфесій.

Під час зустрічі Денис Шмигаль хотів підняти питання розвитку церкви на Прикарпатті, духовне життя жителів, а також про відновлення конфесійної ради. Крім того, очільник запросив представників духовенства до спільної молебені, яка відбудеться у День Незалежності.

«Учора почався третій тиждень, коли я керую Прикарпаттям. Тому хотів, щоб одна з перших зустрічей була з вами. Раніше у нас уже була спільна проща у Крилос. Важливо, щоб ми були усі разом та виконували спільну місію», – каже голова ОДА.

У свою чергу митрополит Івано-Франківський Кир Володимир Війтишин побажав доброї майбутньої співпраці.

«Церква це люди, а без людей нікуди не дінемося. Влада приходить і відходить. Треба, щоб керівники хотіли після себе залишити щось добре», – каже митрополит.

Також владики зазначили, що дороги є одним з основних питань. Кажуть, що «ями треба наповнювати добрими ділами». Крім того, просять відновлювати церкви. Адже одні згоріли, інші розібрали, а їх варто відновлювати.

Не забули й про пожежу церкви в Снятинському районі, яка трапилася 19 серпня. Додають, що це благодатні місця, тому це також нагальні питання для громади.

«Також стоїть питання моста. Виділили кошти на ремонт мосту через річку Манявку. Якось воно все зникло. Ми самі його ремонтували, але його ненадовго вистачило», – каже владика Павло. Під час зустрічі очільнику представники подарували ікону та картину з історичними постатями.

До теми: ТОП-10 музеїв Прикарпаття: підпільна штаб-квартира та церква, де молилась Роксолана

Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!