Прем’єр Грузії не бачить “достатніх зусиль” світу для мирних переговорів щодо України

 • Глава уряду Грузії Іраклій Гарібашвілі заявив, що не бачить достатніх зусиль з боку міжнародної спільноти для створення умов, які б дозволили провести мирні переговори щодо України. 

  Про це Гарібашвілі сказав на панельній дискусії Катарського економічного форуму, його цитує видання “Грузия Online”, повідомляє “Європейська правда“.

  Відповідаючи на запитання, чи здивований він тим, що “Україна так довго протрималася”, прем’єр відповів, що, за його оцінкою, усі здивовані.

  Я думаю, усі здивовані. Я не бачу ознак того, що ця війна скоро закінчиться. Це проблема, але ми не бачимо достатніх зусиль з боку міжнародної спільноти для здійснення правильних заходів, щоб провести мирні переговори”, – заявив грузинський прем’єр.

  Він підкреслив, що “виклику подібного масштабу Європа не бачила з часів Другої світової війни, і тому “ця війна зачіпає нас усіх”. 

  Але я хочу нагадати, що в Грузії була війна 2008 року і ми точно знаємо, що означає війна. З дня початку цієї війни сьогодні ми вже знаємо, що 20% України окуповані Росією, це сьогоднішній статус-кво. Що буде завтра, я не знаю, не можу сказати, думаю, ніхто не знає”, – заявив Гарібашвілі.

  Читайте також: В Авдіївці залишається одна дитина, яку переховують батьки

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!