Презентували трейлер фільму, в якому розкажуть прикарпатські весільні традиції

 • В Україні презентували офіційний трейлер документальної стрічки «Весільний спадок» з яскравою та різноманітною весільною традицією восьми областей України.

  У повнометражному фільмі «Весільний спадок», виробництва FILM.UA Group, етнографи, колекціонери, історики та музиканти розкажуть про те, якими були українські весілля століття тому, як наші предки одягали наречених, які пісні співали та які важливі обряди виконували. Про це інформує cinema.in.ua.

  Глядач побачить весільну традицію восьми областей країни: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.

  Автори етнографічного фільму-реконструкції відтворили автентичну українську весільну традицію, такою, якою вона була наприкінці XIX – початку XX століть.

  Всі костюми, показані у фільмі, є автентичними національними строями, які ретельно зберігаються у приватних колекціях, а пісні, що звучатимуть у стрічці, є до цього часу невідомими регіональними весільними піснями, які знайшли, записали та відтворили спеціально для цього проєкту.

  «Українське весілля – це по-справжньому магічний, красивий та складний ритуал, у який наші предки закладали безліч сенсів. У нас є можливість показати в цьому фільмі повноцінні весільні обряди, які побутували в Україні до революції 1917 року», – розповіла продюсерка проєкту Олена Малкова.

  Нагадаємо, у Верховині вже п’ять років працює Музей гуцульської магії.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!