Президент посмертно нагородив прикарпатського командира Степана Потяка орденом Богдана Хмельницького

 •  
  Степан Потяк загинув на Запорізькому напрямку в 2022 році.
   
  Про це пише “Галицький кореспондент”, з посиланням на Зеленську сільську раду.
   
  Володимир Зеленський посмертно нагородив командира танкової роти 128 окремої гірсько-штурмової бригади з Івано-Франківщини Степана Потяка.
   
  “За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку постановляю: Нагородити орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня старшого лейтенанта Потяка Степана Івановича (посмертно)”, – йдеться в указі.
   
  Указ про відзначення державними нагородами України президент підписав 18 липня 2023 року.
   
  “Дякуємо нашим воїнам за мужність, героїзм, виявлені у боротьбі проти російських окупантів. Українці знатимуть і пам’ятатимуть їхні подвиги у війні з ворогом”, – написали на сторінці громади.
   
  Степан Потяк загинув на Запорізькому напрямку 21 червня 2022 року. Боєць брав участь у зоні АТО/ООС. Він був командиром танкової роти танкового батальйону військової частини.
   
  Військовий народився в селі Бистрець Зеленської сільської ради. Степан закінчив Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Під час навчання в університеті брав участь у створенні Івано-Франківської патріотичної організації «Карпатська Січ».

  До теми: «У волонтерстві головне – довіра»: як прикарпатці допомагають ЗСУ

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!