«Про вас…» — це мереживо родинних спогадів: в Івано-Франківську презентують книгу Іванни Стеф’юк

  • 9 вересня о 18:00 в етно-ресторації “Дім Мулярових” в м. Івано-Франківськ відбудеться презентація книги “Про вас” письменниці, літературознавиці, краєзнавиці, членкині НСП України та лауреатки низки премій — Іванни Стеф’юк.

    Книжка Іванни Стеф’юк «Про вас…» — це мереживо її родинних спогадів з історіями «людей із сорокових». Це книжка про людську долю в історичних буревіях і про перемогу життя. Це сув’язь містичного з родинно-побутовим. Це водночас розлоге епічне полотно, розбите на деталі і клаптики, і достеменно документальна оповідь, що вміщує біль і радість поколінь і родів.

    Яку історію може розповісти порожній вулик, що пережив свого господаря? Чи може розстріляна людина з двома кулями в черепі дожити до глибокої старості і любити життя? Чи реально врятуватися з табору смертників Белзек? І чому сни — це більше, ніж сни… Авторка спробує відповісти.

    Як писав “Галицький кореспондент”, Іванна Стеф’юк – письменниця, літературознавець, журналіст, фотомодель, переможниця 18-го відкритого літературного конкурсу «З точки зору осені»

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!