Продавчиня у Калуші й прихильниця Винника: ким насправді є мама Стефанія з пісні гурту Kalush Orchestra

 • Пісня, з якою Kalush Orchestra поїхав на “Євробачення”, присвячена матері лідера гурту – Стефанії Псюк, яка живе в Калуші.

  Жінка замолоду працювала на місцевому хімзаводі, потім вела власний бізнес, зараз – продавчиня в магазині. Людина – геть непублічна, тому ніяковіє від уваги синових фанів та від інтерв’ю, йдеться в “ТСН”.  

  Блогери-оглядачі “Євробачення” у захваті від українського гурту. А для деяких будо справжнім здивуванням, коли зрозуміли, що Стефанія – це не кохана дівчина, а мама.

  Стефанія й сама, здається, досі не оговталася від того, що син прославив її на весь світ. 

  «Мені напевно під чорною панамою треба ходити, а Олег – під рожевою, щоб нас не впізнавали. Ну, реально! Пішла на базар, жінка: “О, Стефанія – зіркова мама. Можна сфотографуватися?”. Та можна, але це якби з моїм сином, розумію. А я нащо?!», – розповідає жінка.

  Пані Стефанія сприймає будь-який вибір сина. Свого часу змирилася, що він не став серйозним комп’ютерником, а подався у легковажний шоубізнес. А тепер, прихильниця пісень Винника, вона не просто знає – слухає увесь репертуар Kalush Orchestra.

  «Для мене то, як щось нове було. Але зараз подобаються мені його пісні, з цими етнічними вставками. Всі коментарі читаю, цікаво, що люди думають», – каже мама лідера гурту.

  А от з тим, як одягається син-репер, пані Стефанія ніяк не змириться.

  «Коли Олег почав писати реп і ходити у таких штанах, для мене був шок. Я казала, що так ходять бомжі. Мале, худе, а штани на 10 розмірів більші», – пригадує мама музиканта.  

  Пані Стефанія хотіла зробити сину сюрприз – без попередження приїхати до Турину на фінал “Євробачення”. Не склалося, бо в останню мить підвело здоров’я.  

  Нагадаємо,  під час Євробачення через оцінки українського журі розгорівся скандал

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!