Професор з Івано-Франківська отримав престижну відзнаку

 • Нещодавно в Києві відбувся з’їзд асоціації стоматологів України під час якого професор Івано-Франківського національного медичного університету отримав найвищу відзнаку асоціації.

  В події взяли участь народні депутати та представники Міністерства охорони здоров’я.

  Делегати обговорили питання профілактики захворювань, організації надання стоматологічної допомоги в Україні, стан стоматологічної служби в час реформ. Окрему увагу звернули на сільську місцевість, адже зараз є проблеми з штатними посадами стоматологів в сільських амбулаторіях та районних поліклініках.

  Підкреслювалось, що доступність стоматологічної допомоги для населення України сьогодні є серйозною проблемою.

  Традиційно під час з’їзду асоціація нагороджувала своїх активістів. Серед лауреатів був і завідувач кафедри ортопедичної стоматології, професор Зіновій Ожоган, якому вручили найвищу нагороду асоціації в галузі ортопедичної стоматології — почесну медаль імені Степана Йосиповича Криштаба.

  «Отримати цю відзнаку — велика честь, — зізнається вчений. — Це оцінка спільної праці наших медиків, науковців та всього регіонального осередку асоціації стоматологів України. Ми дякуємо нашій асоціації за таке визнання, адже це чудова мотивація продовжувати наукову роботу та розвивати нашу галузь на Прикарпатті».

  Читайте також: Шестеро прикарпатських педагогів отримали нагороди від Президента

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!