«Просити про поміч та заступництво»: Митрополит Володимир Війтишин привітав прикарпатців із Новим роком

  • Митрополит Володимир Війтишин привітав прикарпатців з Новим роком і Різдвом Христовим.

    «Ми дякуємо Богу за рік, що минає, який для нас був нелегкий, адже проходили великі випробування. Тому просимо в майбутньому році нашого Господа, який завжди був, є та буде з нами, щоби беріг всіх нас, наші родини та нашу Батьківщину Україну», – такими словами звернувся Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин у своєму привітанні з нагоди Нового 2021 року та Різдва Христового.

    На початку свого вітання, Митрополит Володимир звернувся до молоді, батьків, матерів та всіх мешканців Прикарпаття: «Вітаю усіх Вас з Новим роком і Різдвом Христовим! Сьогодні ми дякуємо Богу за рік, що минає, який для нас був нелегкий, адже проходили великі випробування».

    За його словами, Господь завжди є з людиною, а тому саме Бога слід ревно просити майбутньому році про поміч та заступництво: «Щоби беріг всіх нас, наші родини та нашу Батьківщину Україну, наших медиків, військових і благословив нашу українську владу, щоби вона завжди служила нашому українському народу! Веселих Вам свят!», – побажав Митрополит Володимир.

    Нагадаємо, що у Франківську Митрополит Володимир Війтишин нагородив найстаршу подружню пару

  • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!