Проти “формули Штайнмаєра”: у Франківську створили штаб національного спротиву капітуляції України

 • Сьогодні, 2 жовтня, в Івано-Франківську в приміщенні ОДА зібралися охочі створити штаб спротиву капітуляції України.

  “Я категорично проти “формули Штайнмаєра”, українці самі мають вирішувати, куди їм прямувати, тому ніхто нам не допоможе. Ми будемо думати що нам робити. Пройшло 5 років, а ми досі не знаємо, як боротися з центральною владою”, – каже депутат обласної ради Василь Попович.

  Нагадаємо, що вчора, 1 жовтня, президент Володимир Зеленський заявив, що Україна на лист спецпредставника від ОБСЄ Мартіна Сайдіка відповіла, що погоджує текст так званої “формули Штайнмаєра”. Про це він сказав на офіційному брифінгу. 

  “Ми висловлюємо позицію проти цієї формули. Як активна частина громадськості хочемо донести до влади, що просто так ми цього не залишимо”, – каже Ігор Жовтуля, керівник Івано-Франківської громадської організації УНСО.

  Активістка Наталія Сербин запропонувала створити координаційний штаб проти капітуляції України, та обрати голову організації.

  Роман Ткач представник від партії “Європейська солідарність”, додає, що завдання зараз – скординувати дії, чітко визначити, що потрібно робити.

 • Активісти, ветерани та бійці АТО створили “Штаб національного спротиву капітуляції України”. Також, від кожної структури обрали одну людину.

  Довідково : Формула Штайнмаєра – тимчасовий закон про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, відомий також у суспільстві як “закон про особливий статус Донбасу”, починає діяти на постійній основі за умови, коли там відбудуться місцеві вибори, проведені згідно з Конституцією України та законодавством України, а також після публікації звіту ОБСЄ, що вибори відбулися за стандартами ОБСЄ та міжнародними стандартами демократичних виборів.

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!