Протягом доби на Прикарпатті з води рятували 12 людей

 • Прикарпатські рятувальники допомогли дванадцятьом людям, які не могли повернутися з річки на берег через сильну течію.

  Більшість подій відбувалися вчора, 10 липня, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Головне Управління ДСНС в області.

  О 19:50 надійшло повідомлення про те, що в місті Надвірна на вулиці Володимира Великого, на дамбі річки Бистриця Надвірнянська знаходиться підліток, 14 років, й самостійно не може вийти на берег. О 20:10 рятувальники прибули до місця, підліток знаходився на дамбі, на відстані 8 м від берега. Рівень води в річці близько 1 м. За допомогою рятувального круга та мотузки врятували підлітка.

  О 21:45 до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що в місті Яремче на острівці посеред річки Прут, на відстані 15 метрів від берега, знаходиться 15-річний підліток й потребує допомоги. О 22:33 рятувальники в гідрокостюмах дістались до потерпілого та за допомогою рятувального жилета й рятувальної мотузки доправили його на берег. Підліток знаходився у задовільному стані.

  На зображенні може бути: водойма

  О 21:27 надійшло повідомлення про те, що в селі Мирне Надвірнянського району, двоє дітей перебувають на березі річки Бистриця Надвірнянська та не можуть самостійно перейти на інший бік. О 21:45 рятувальники прибули й встановили, що діти знаходяться на острові посеред річки на відстані 70 метрів від берега. У річці сильна течія. З потерпілими працював психолог в телефонному режимі. О 22:46 рятувальники за допомогою катамарана переправили постраждалих на берег та передали батькам. Медичної допомоги вони не потребували.

 • Сьогодні, 11 липня, о 02:46 надійшло повідомлення про те, що в селі Черніїв Івано-Франківської ТГ, в річці Бистриця Надвірнянська стоїть жінка й потребує допомоги. О 03:02 рятувальники групи рятувальних робіт АРЧ АРЗ СП ГУ ДСНС в області прибули й встановили, що жінка стоїть на острівці посеред річки за 40 метрів від берега. У річці сильна течія. О 04:40 рятувальники дістались до постраждалої, одягли на неї рятувальний жилет й розпочали рятування. О 04:45 постраждалу на човні доставили на берег, стан задовільний, медичної допомоги не потребувала.

  До теми:  “Ледь не втопилися”: на Прикарпатті рятували шістьох дітей

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!