Проводиться перевірка: У «Буковелі» прокоментували нещасний випадок на роупджампінгу

 • Минулої доби на Прикарпатті стався нещасний випадок.

  На території ТК «Буковель» під час стрибків з роупджампінгу обірвався трос і двоє  людей травмувалися. Один із постраждалих наразі у реанімації. 

  Прессекретар «Буковелю» Оксана Островська розповіла, що екстримальна розвага належала не курорту, а підприємцеві, який повідомляв про  сертифікований товар і проводив тестування.

  Зараз на території курорту проведуть перевірку усіх екстремальних розваг.

  «Дуже прикро, що на території ТК «Буковель» стався неприпустимий випадок, в якому постраждали люди. Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальність за роботу підприємця. Та все ж, нещасний випадок стався саме у ТК «Буковель», тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок та ми ініціюємо перевірку усіх наявних на курорті екстримальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала», – повідомила Оксана Островська.

  За її словами, наразі, представники сервісу повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був нещодавно встановлений та протестований. Наразі чекають на експертизу.

  На ранок 18 серпня, стан обох постраждалих стабільний. Загрози життю людей немає.
  Зі сторони курорту постраждалим, надається повна та всебічна допомога.

 • Щодо технічної сторони випадку, то наразі ведеться розслідування інциденту. Обірваний трос відправлений на експертизу, тривають слідчі дії. Підприємець, який є власником цього атракціону та орендував територію для своєї діяльності на курорті надає всю необхідну інформацію компетентним органам.

  Згодом поліція відкрила кримінальну справу через травмованих на “Буковелі” туристів

  Фото ілюстративне

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!