Проводиться перевірка: У «Буковелі» прокоментували нещасний випадок на роупджампінгу

 • Минулої доби на Прикарпатті стався нещасний випадок.

  На території ТК «Буковель» під час стрибків з роупджампінгу обірвався трос і двоє  людей травмувалися. Один із постраждалих наразі у реанімації. 

  Прессекретар «Буковелю» Оксана Островська розповіла, що екстримальна розвага належала не курорту, а підприємцеві, який повідомляв про  сертифікований товар і проводив тестування.

  Зараз на території курорту проведуть перевірку усіх екстремальних розваг.

  «Дуже прикро, що на території ТК «Буковель» стався неприпустимий випадок, в якому постраждали люди. Курорт надав підприємцю ділянку для ведення діяльності, тому фактично не несе відповідальність за роботу підприємця. Та все ж, нещасний випадок стався саме у ТК «Буковель», тому курорт вирішив тимчасово припинити роботу екстремального атракціону, на якому стався нещасний випадок та ми ініціюємо перевірку усіх наявних на курорті екстримальних розваг, щоб жодна людина більше не постраждала», – повідомила Оксана Островська.

  За її словами, наразі, представники сервісу повідомили, що трос, який обірвався, має сертифікат від виробника і був нещодавно встановлений та протестований. Наразі чекають на експертизу.

  На ранок 18 серпня, стан обох постраждалих стабільний. Загрози життю людей немає.
  Зі сторони курорту постраждалим, надається повна та всебічна допомога.

 • Щодо технічної сторони випадку, то наразі ведеться розслідування інциденту. Обірваний трос відправлений на експертизу, тривають слідчі дії. Підприємець, який є власником цього атракціону та орендував територію для своєї діяльності на курорті надає всю необхідну інформацію компетентним органам.

  Згодом поліція відкрила кримінальну справу через травмованих на “Буковелі” туристів

  Фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!