Пригоди та подорожі: військкомат кличе прикарпатців на службу

 • У вас депресія, втрата орієнтирів і змісту життя? Врятує захоплююча робота, пов’язана з подорожами і пригодами.

  На військову службу до Збройних Сил України приймають військовозобов’язаних, з якими укладають контракт: з військовослужбовцями рядового складу – на термін від 6 місяців (для учасників АТО/ООС чи військовослужбовців, які вже прослужили 11 місяців на строковій) або на 3 роки для усіх інших категорій громадян; а з військовослужбовцями сержантського та офіцерського складу – на термін від 3 до 5 років.

  Проходження служби у Збройних Силах України дає можливість не лише виконати свій обов’язок з захисту Батьківщини, але й безкоштовно здобути вищу освіту, отримати земельні ділянки для будівництва і сільського господарства, а також право стати на житлову чергу для безкоштовного отримання житла та інші пільги (які складають великий соціальний пакет).

  Грошове забезпечення військовослужбовців визначається посадою, військовим званням, кваліфікацією, терміном та умовами проходження військової служби.

  Рекрути без військового фаху і звання, отримують «на руки» від 10500 грн. на місяць. Грошове забезпечення солдат і сержантів – разом з надбавками, компенсаціями і преміями може сягати 29-33 тис. грн. на місяць.

  Для вирішення соціально-побутових проблем воїну-контрактнику один раз на рік надається матеріальна допомога у розмірі місячного окладу грошового утримання. За зразкове виконання службових обов’язків виплачується одноразова допомога у розмірі двох місячних окладів.

  При переїзді до нового місця служби військовослужбовцю виплачується грошова допомога у розмірі 100% місячного грошового забезпечення та додатково 50% на кожного члена його родини.

  Потрапити на контрактну службу до ЗСУ можна за будь-якою військово-обліковою спеціальністю – для вас відкриті усі посади – через співбесіду у територіальному центрі комплектації та соціальної підтримки (за місцем вашої реєстрації). Або ж можна зробити це безпосередньо у військовій частині, де ви бажаєте служити.

  Телефони, за якими мешканці Івано-Франківська можуть звернутися для довідок: (097) 266-36-95, (096) 074-90-12, (066) 522-41-66. При розмові вказуйте на те, де дізналися інформацію про контрактну службу в Збройних Силах України.

  Слава Україні!

  АВТОР ФОТО ТАРАС ХЛІБОВИЧ

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!