Прикарпатець Андрій Джелеп завоював “срібло” з вільної боротьби на турнірі в Хорватії

• Джелеп виступав у ваговій категорії 61 кг.

Міжнародний рейтинговий турнір з боротьби Zagreb Open проходить у Хорватії. Про це інформують на сторінці НОК України та олімпійської команди.

Другу сходинку п’єдесталу у ваговій категорії до 61 кг здобув борець вільного стилю Андрій Джелеп.

23-річний спортсмен з Прикарпаття успішно здолав Даніеля Попова з Ізраїлю (8:2) та Нураддіна Новрузова з Азербайджану (10:8), поступившись лише у фінальній сутичці дворазовому бронзовому призеру чемпіонату світу Бехбаяр Ерденебатину з Монголії (2:9).

Тренується Андрій Джелеп під керівництвом заслуженого тренера України Івана Курилюка.

• Також читайте: Прикарпатець Євген Марусяк встановив рекорд в українських стрибках на лижах з трампліна