Прикарпатець отримав штраф за розповсюдження порнографії в інтернеті

 • Івано-Франківський міський суд виніс вирок прикарпатцю, який вчинив розповсюдження відеопродукції порнографічного характеру.

  Про це пише “Галицький кореспондент”,  посилаючись на “Галичину”.

  У травні-жовтні 2021 року обвинувачений виклав на відомому міжнародному порносайті 13 відео порнографічного характеру. Заголовки до відео робив англійською та російською мовами.

  В судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненому визнав повністю, послідовно та в повній мірі підтвердив обставини вчинених ним кримінальних правопорушень. Щиро покаявся, просив суд суворо його не карати.

  Суд, відповідно до ч.3 ст.349 КПК України, визнав недоцільним дослідження доказів стосовно тих фактичних обставин справи, які ніким не оспорюються.

  Суд вирішив, що виправлення обвинуваченого можливе без позбавлення або обмеження волі на певний строк та він не становить високої небезпеки для суспільства.

 • Суд визнав обвинуваченого винним та призначив остаточне покарання – три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51000 гривень без позбавлення права обіймати певні посади та займатися певною діяльністю.

  Вирок набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо таку скаргу не було подано. Вирок може бути оскаржено шляхом подачі апеляційної скарги до Івано-Франківського апеляційного суду через Івано-Франківський міський суд протягом тридцяти днів з дня його оголошення.

  Нагадаємо, Болехівську міську раду звинувачують у бездіяльності щодо реєстрації 29 об’єктів нерухомості

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!