Прикарпатець сплатив понад 86 тисяч гривень аліментів

 • Понад 86 тисяч гривень аліментів заплатив прикарпатець своїм трьом дітям після того, як працівники виконавчої служби застосували до нього тимчасові обмеження та арештували кошти на банківських рахунках.

  Про це повідомляють у Південно-Західному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

  З 2009 року на примусовому виконанні у Тлумацькому районному відділі державної виконавчої служби перебуває виконавче провадження про стягнення аліментів з боржника на користь стягувача на утримання трьох дітей.

  У зв’язку із наявною заборгованістю державний виконавець застосував обмеження, передбачені ст. 71 Закону України «Про виконавче провадження», а саме, встановлення тимчасового обмеження боржника у праві: виїзду за межі України; керування транспортними засобами; полювання; користування зброєю.

  Також наклали арешт на майно боржника та правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження згідно з ч.1 ст.164 Кримінального кодексу України.

  Після застосування обмежень, боржник сплатив всю суму заборгованості по аліментах – 86 656,15 грн.

 • Загалом відділи державної виконавчої служби Івано-Франківської області у січні 2021 року стягнули 6 481 919 гривень аліментів на користь 2 520 дітей.

  До теми: У Долині таки закриють «Теплий дім»

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!