Прикарпатець виборов бронзу на чемпіонаті України з боксу

•
    Вчора, 4 грудня, закінчився чемпіонат України з боксу серед чоловіків, який проходив у Яблуниці на Прикарпатті.

За результатами цих змагань сформована Національна збірна команда держави, яка братиме участь в ліцензійних турнірах до Олімпіади-2024.

Про це повідомляють на сторінці Снятинської ДЮСШ.

Спортсмен зі Снятина Ашот Кочарян здобув бронзову нагороду найпрестижніших змагань країни. Призер увійшов до складу Національної збірної з боксу. Не вдалося йому виграти тільки в одного спортсмена з Харкова Толмачова Богдана, котрий і став у підсумку чемпіоном.

“Вітаємо нашого спортсмена та його тренера Олександра Івлєва зі здобуттям найвищого досягнення дорослого олімпійського спорту в історії міста Снятин”, – пишуть у дописі.

До теми: Коломиянин здобув золото на чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу

• Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!