Прикарпатець, який обікрав жінку в церкві, відсидить 13 місяців у в’язниці

 • Коломийський міськрайонний суд виніс вирок прикарпатцю, який скоїв крадіжку, маючи непогашену судимість за майновий злочин.

  6 червня 2023 року обвинувачений, перебуваючи у приміщенні церкви у м. Коломиї, переконавшись, що за його діями ніхто не спостерігає, шляхом вільного доступу таємно викрав належний потерпілій жіночий гаманець вартістю 50 грн, у якому знаходилися гроші у сумі 5000 гривень, банківські картки та картки на знижки, пише “Галичина”.

  Після чого, обвинувачений місце вчинення кримінального правопорушення покинув, викраденим майном розпорядився на власний розсуд, чим спричинив потерпілій майнову шкоду на загальну суму 5 050, 00 гривень.

  У судовому засіданні обвинувачений беззастережно визнав себе винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України, підтвердив обставини вчинення такого відповідно до викладеного в обвинувальному акті. У вчиненому щиро розкаявся.

  21 травня 2024 року між прокурором Коломийської окружної прокуратури та обвинуваченим укладено угоду про визнання винуватості, згідно якої сторони узгодили кваліфікацію інкримінованого кримінального правопорушення, покарання за вчинення обвинуваченим кримінального правопорушення, передбаченого ч.4 ст.185 КК України із застосуванням ст.69 КК України, призначивши покарання нижче від найнижчої межі встановленої в санкції статті (санкції частини статті) – позбавлення волі на строк 1 рік.

  Суд визнав чоловіка винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 185 КК України і призначив узгоджене сторонами покарання із застосуванням ст. 69 КК України – позбавлення волі на строк 1 рік. На підставі ч.1 ст.71 КК України за сукупністю вироків до призначеного покарання за даним вироком частково приєднав невідбуте покарання за вироком Коломийського міськрайонного суду Івано-Франківської області від 31травня 2022 року та остаточно визначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на строк 1 рік 1 місяць.

  Строк відбування покарання рахуватимуть з часу взяття під варту із зали суду – 19 липня 2023 року.

  До теми: Уродженця Дніпропетровщини засудили до 4 років за побиття прикарпатського поліцейського

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!