Прикарпатець здобув «золото» на чемпіонаті світу з веслування

• В італійському місті Ауронцо відбулись фінальні заїзди на чемпіонаті світу серед юніорів та молоді до 23 років з веслування на байдарках і каное.

Прикарпатець Віталій Пристай у парі з Ярославом Верблюдом став чемпіоном світу з веслування на каное, повідомили в Міністерстві молоді та спорту.

Екіпаж Ярослав Верблюд і Віталій Пристай став найшвидшим на дистанції 1000 метрів. Її хлопці подолали за 3 хвилини 40 секунд. Другим фінішував екіпаж с Угорщини, третім – Молдови.

Торік Віталій Пристай та Ярослав Верблюд здобули «бронзу» на чемпіонаті Європи. Тренується прикарпатець під керівництвом Тетяни Дмитрук та Миколи Перога, СК «Альбатрос».

До італійського міста Ауронцо у складі української збірної поїхали 43 спортсмени. Пятеро з них – представники Прикарпаття: Зорій Олег, Пристай Віталій, Романчук Ксенія, Федорів Ірина.

Змагання в Італії завершаться 9 липня. У них беруть участь понад 1000 спортсменів з усіх країн Світу, окрім Росії та Білорусі.

• До теми: Діти загиблих військових з Івано-Франківська зможуть поїхати до Литви