Прикарпатець зіграє роль у серіалі «Кава з кардамоном» (фото/відео)

 • Актор Національного театру імені Івана Франка родом із Калуша Віталій Ажнов зіграє в історичному українсько-польському серіалі «Кава з кардамоном».

  Проєкт належить компанії Solar Media Entertainment та телеканалу СТБ у копродукції з Польщею, інформують “Вікна“. 

  Це історія забороненого кохання в ХІХ століття за однойменним романом львівської письменниці Наталії Гурницької «Мелодія кави у тональності кардамону», де в головних ролях знялися українська акторка Олена Лавренюк і польський актор Павло Делонг.

  Проєкт серіалу став одним із переможців 14-го пітчингу Держкіно, а також має фінансову підтримку від Українського культурного фонду (на девелопмент).

  Віталій Ажнов зіграє роль Маркіяна — одного із залицяльників героїні Анни. Проте, як і іншим, дівчина йому відмовить. Про свого героя актор відгукується так:

   “Ми з Анною друзі з дитинства і я щиро в неї закоханий. Мій персонаж слабохарактерний, залежний від своїх батьків, але тим не менше робить кроки аби досягнути кохання Анни. Проте Маркіян сам собі придумав те, що між ним і Анною може бути щось більше, ніж дружба. Він і комічний, і трагічний в своїх намірах і діях”.

  За словами Віталія, працювати в історичному кіно, напевно, мрія кожного актора, зокрема і його самого:

  “То якийсь загадковий вишуканий час, в який мені завжди хотілось пірнути. А тут ще й прекрасна команда, чудовий акторський склад, зйомки в усіх історичних місцях, які прописані в сценарії. У нас дружні і теплі стосунки з усіма членами команди і це надихає на роботу і створення справжнього і красивого кіна”, – каже прикарпатець. 

 • Зараз актор максимально задіяний у різноманітних зйомках, творчих проєктах, а ще займається викладацькою діяльністю. Тому, зізнається, вільного часу практично немає.

  “Вільного часу майже на залишається, а коли він є, то намагаюсь його провести з близькими мені людьми, або ж дивлюсь фільми чи читаю щось. Окрім зйомок і театру, наразі ще й багато викладаю, намагаюсь ніде не халтурити, розподіляю час залежно від своїх пріоритетів. Як би там не було, театр для мене — на першому місці”, – зізнається прикарпатець.

  Зйомки проєкту розпочалися весною 2020 року. У ефір серіал вийде наприкінці 2021 року.

  Нагадаємо, в Україні знімуть серіал про космос «Інфініті» для французького каналу.

   

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!