Прикарпатка перемогла у міжнародному конкурсі хорових диригентів

 • Днями у Центральноукраїнському педагогічному університеті імені Володимира Винниченка (м. Кропивницький) відбулася ІV Міжнародна студентська науково-практична конференція «Митець з українською піснею в серці».

  Прикарпатський національний університет на заходах представляла студентка I курсу  Навчально-наукового інституту мистецтв Надія Абрамчук, інформують у ПНУ.

  Надія Абрамчук з представленою програмою перемогла у конкурсі хорових диригентів і нагороджена дипломом Лауреата I  ступеня.

  Її програма виступу була підготовлена за участі концертмейстрів кафедри методики музичного виховання та диригування Інни Чикирис та Ольги Смольницької.

  Голова журі конкурсу, докторка педагогічних наук, професорка Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова  А. Козар відзначила високий рівень професійної підготовки та виконавської майстерності конкурсантки з Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

  Щодо конференції, то в ній взяли участь 34 учасники з числа студентів, здобувачів першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищих навчальних закладів України та Польщі. Вони мали нагоду поділитися своїми науковими дослідженнями творчості українського великого композитора – Миколи Леонтовича, автора відомого на весь світ «Щедрика». 

  До теми: Франківка отримала Гран-прі всеукраїнського літературного конкурсу

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!