Прикарпатка заплатить штраф, бо її неповнолітній син розпивав горілку на стадіоні

 • На Калущині судили жінку за неналежне виконання своїх батьківських обов’язків. Її дитина розпивала горілку на стадіоні.

  До Калуського міськрайонного суду з місцевого відділу поліції надійшли адміністративні матеріали стосовно мешканки району, яка ухилялась від забезпечення необхідних умов життя та виховання неповнолітнього сина, пише “Галицький кореспондент”.

  Згідно з протоколом про адміністративне правопорушення, неповнолітній розпивав горілку на стадіоні в селі, а надалі перебував там у стані алкогольного сп’яніння.

  У судовому засіданні матір неповнолітньої дитини свою вину у вчиненому адмінправопорушенні визнала, просила її суворо не карати.

  Суд дослідив матеріали справи та дійшов до висновків про необхідність притягнення жінки до відповідальності. При визначенні адміністративного стягнення, суд враховував характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що пом’якшують та обтяжують відповідальність. Він вирішив призначити стягнення у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень та 496 грн 20 коп. судового збору.

  До теми: Якщо дитина випиває

  Фото ілюстративне

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!