Прикарпатська борчиня Аліна Філіпович стала чемпіонкою світу

• У Йорданії прикарпатка Аліна Філіпович перемогла у фіналі чемпіонату світу з вільної боротьби серед спортсменів до 20 років.

У фінальній сутичці у ваговій категорії 57 кг Аліна Філіпович зустрілася із спортсменкою з Японії Ічікою Араї, повідомляє Національний олімпійський комітет.

Вихованка директора Калуської ДЮСШ «Сокіл», заслуженого тренера України Миколи Пукіша була сильнішою і перемогла за балами 5:3.

Раніше калушанка стала чемпіонкою Європи з боротьби U20. Таким чином вона виконала норматив майстра спорту міжнародного класу.

Першу нагороду України в жіночій боротьбі на ЧС здобула Вікторія Слободенюк. Українка стала бронзовою призеркою у категорії до 50 кг. Раніше першу медаль України в Йорданії здобув Іван Примаченко.

• До теми: Україна готова виступати на Олімпіаді-2024 навіть за участі нейтральних спортсменів з РФ та Білорусі, – міністр

57Kg WW – Alina FILIPOVYCH (UKR) df. Shugyla OMIRBEK (KAZ)