Прикарпатська письменниця Оксана Кузів презентувала одразу три своїх видання

 • Прикарпатська письменниця Оксана Кузів презентувала одразу три своїх видання. А саме: “Мешти для Ганнусі”, “Мереживо долі” та “Прозріння”. У них авторка піднімає важливі та не прості теми.

  Письменниця Оксана Кузів каже, в останню увійшло майже три десятка різних творів, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на “РАІ”.

  В основі кожного твору, зазначає авторка, реальна історія.  Одна із них вразила письменницю найбільше. «Заради, або материнський замисел» – це час Голодомору, коли малі діти бачать, як повільно помирає їхня матір. Та розуміючи, що їм не під силу  її поховати, розповідають про це сусідові.

  До слова, письменниця зізнається, що постійно полює за історіями. Проте карт щодо наступних книг не розкриває.

  Нагадаємо, прикарпатська письменниця та журналістка Оксана Кузів у 2014 році увійшла у літературу зі збіркою бувальщин «Адамцьо», яка у тому ж році стала «Книгою року у молоді Прикарпаття», а наступного – потрапила до списку 80 найкращих книжок України за останнє десятиліття за рейтингом «Україна читає дітям». Літературні критики віднайшли співзвучність бувальщин Оксани Кузів із новелами Василя Стефаника.

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!