Прикарпатська співачка Оксана Сливка презентувала нову пісню “ЩасливаЯ”

 • 6 лютого прикарпатська співачка Оксана Сливка презентувала нову пісню “ЩасливаЯ”.

  За її словами, натхненням для ідеї створення пісні стало її життя, в центрі якого Бог, близькі та рідні люди. Оксана Сливка переконана, що щастя – це кожен прожитий день, кожна радісна мить. І що шукати його ніде не треба, адже воно всюди, воно поруч, зрештою, воно всередині кожного з нас.

  Над створенням пісні працювали Ірина Батюк та Роман Калина. Для композиції також створили ліричне відео. Ним займалися Тетяна Загайкевич, Дмитро Ярема, Христина Білусяк, та Христина Вівчарук.

  Оксана Сливка – молода прикарпатська співачка, лауреатка багатьох всеукраїнських та міжнародних пісенних фестивалів, учасник телевізійних програм «Фольк-Music», двічі переможець телевізійної програми «Караоке на майдані», дикторка та ведуча програм хвилі 105,8 FM радіо «Дзвони».

  У її творчому здобутку – два альбоми «Пісні від серця» та «Музичний презент від Оксани Сливки», які налічують більше 30 пісень і звучать на радіостанціях України та за кордоном; 5 кліпів на пісні «Святкова», «Вгору серця» (гімн фестивалю Христового міста «Вгору серця»), «Молитва за живих і чужих», «По землі Вкраїнській», «Любов і Добро»; учасник телевізійних програм на головних телеканалах України (Перший Національний, СТБ, 1+1) та каналах обласного та місцевого телебачення.

 • Читайте також: Названо найпопулярніші пісні на українському радіо

 • Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!