Прикарпатські депутати обурились через непрозорий розподіл субвенції

 • Сьогодні, 30 липня, в Івано-Франківську відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

  Депутати розглянули низку змін до обласного кошторису. Зокрема, стало відомо, що для Прикарпаття з державного бюджету надійшло 22.4 мільйони гривень субвенції на соціально-економічний розвиток.

  “Гроші будуть розподілені на соціальну сферу, медицину, спортивні майданчики тощо. П’ять мільйонів – на  дороги, ці кошти передаємо департаменту капітального будівництва”, – розповіла Ірина Мацькевич, директорка департаменту фінансів ОДА.

  Депутат обласної ради Василь Попович обурився тим, що кошти цієї субвенції розподіляють непрозоро. З ним погодився і голова комісії Микола Палійчук.

  “Я три роки говорю, що це корупційна складова в державному бюджеті. Субвенція на соціально-економічний розвиток ділиться за поданнями народних депутатів – лояльних до колишньої влади, і ділиться непрозоро. Втім, не приймати ці гроші теж буде неправильно”, – сказав Палійчук.

  Також депутати розглянули і прийняли кілька дрібних змін до обласних програм соціального захисту та підтримки духовного життя.

  Читайте також: Обласна рада збільшила фінансування музеїв і театрів Івано-Франківщини

   

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!