Прикарпатські громади можуть отримати до мільйона гривень на реалізацію проєктів

 • Агенція розвитку ОТГ Прикарпаття провела онлайн-зустріч з представниками громад щодо підготовки проєктних заявок до Українського культурного фонду.

  УКФ – найбільший державний інвестор у галузі культури. Обсяг фінансування Фонду у 2021 році становитиме понад 600 млн грн.

  За словами виконавчого директора агенції Ігоря Мельничука, 1 лютого завершується подача заявок на конкурс «Культура. Туризм. Регіони». Тому представники громад мають трохи більше тижня, аби підготувати необхідний пакет документів. Проєктні ідеї повинні спрямовуватись на створення культурно-туристичних маршрутів, локальних музеїв та на проведення локальних фестивалів.

  «Торік конкурс представили лише в Одеській та Закарпатській областях, а цього року він вже працюватиме по всій території України. Обсяг його фінансування цьогоріч становитиме 60 млн гривень. Це хороший інноваційний інструмент, який сприятиме розвитку територій», – сказав він.

  Ігор Мельничук зазначив, що громади у разі перемоги зможуть отримати на реалізацію проєкту до одного мільйона гривень. «Якщо громади здобудуть перемогу за лотом проведення локальних фестивалів, то їм необхідне обов’язкове співфінансування (40%) з місцевого бюджету при реалізації ініціативи. За іншими двома лотами – фінансова співучасть не обов’язкова, проте вітається», – підкреслив у коментарі Ігор Мельничук.

 • Найбільша зацікавленість у громадах нині є щодо участі лотів зі створення локальних маршрутів.

  Читайте також: Синагогу в Івано-Франківську відремонтують за грантові гроші

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!