Прикарпатські лікарні отримали обладнання на понад мільйон гривень

 • 11 закладів охорони здоров’я Прикарпаття отримали шприцеві та інфузійні насоси з витратними матеріалами до них.

  Усього в область доставили 33 шприцевих та 4 інфузійних насоси разом з витратними матеріалами до них загальною вартістю понад 1,3 млн грн, пише “Галицький кореспондент” з посиланням на Департамент охорони здоров’я Івано-Франківської ОДА.

  Їх розподілили в лікарні Івано-Франківщини. 

  “Для надання якісної медичної допомоги найперше потрібні професійна команда та сучасне обладнання. На щастя, маємо й те, і інше. Завдячуючи підтримці Міністра охорони здоров’я України, лікарні Прикарпаття постійно оновлюють матеріально-технічну базу та оснащуються згідно з європейськими стандартами”, – зазначив директор департаменту охорони здоров’я Ігор Дмитренко.

  Довідково: шприцевий дозатор (шприцевий інфузійний насос, шприцева інфузійна помпа, перфузор) — засіб для інфузії, один з типів інфузійних помп, що використовується для дозованого введення невеликих об’ємів рідини пацієнтам для лікування чи в процесі досліджень. Інфузійні насоси дозволяють точно дозувати надходження лікарського препарату в організм пацієнта за одиницю часу, в режимі постійної інфузії. Завдяки інноваційним технологіям дане обладнання забезпечує надійність, безпеку, простоту використання і функціональність.

  Інфузійні насоси особливо необхідні у відділеннях інтенсивної терапії та реанімації. Окрім того, їх також використовують для онкологічних пацієнтів з метою дозованого введення хіміотерапевтичних лікарських засобів.

  До теми: Стало відомо, коли в Івано-Франківську розпочнеться опалювальний сезон

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!