Прикарпатські науковці кафедри математики стажувалися у Римі

 • Упродовж трьох місяців аспірантки кафедри математичного та функціонального аналізу факультету математики та інформатики Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника стажувалися у Італії – в університеті UNINETTUNO, Рим.

  Співпраця ПНУ з Міжнародним телематичним університетом UNINETTUNO у частині викладацької та студентської мобільності відбувається у рамках проєкту Erasmus+, інформує пресслужба вишу.

  Протягом травня – липня 2023 року троє аспіранток спеціальності «Математика» – Дарина Долішняк, Наталія Витвицька та Адріана Радул – підвищували свій науковий та педагогічний потенціал в університеті UNINETTUNO, обмінювались досвідом, навчались роботи в команді.

  Під керівництвом професора Клементе Чезарано (директор відділення математики LUCIANO MODICA) та професора Романа Дмитришина (професора кафедри математичного та функціонального аналізу ПНУ) аспірантки вивчали ключові проблеми сучасної математичної науки та можливості їх подолання.

  Серед іншого взяли участь у Міжнародному семінарі «Сучасні тенденції в аналізі та теорії наближення», де навчалися 94 учасники із 8 країн світу. До участі у семінарі також активно долучились студенти магістерської програми «Актуарна та фінансова математика» ПНУ як майбутнє покоління молодих вчених-математиків.

  Перша проректорка Прикарпатського національного університету Валентина Якубів наголосила на важливості розвитку міжкультурної та міжнаціональної взаємодії математиків з України та Італії. Ректорка Міжнародного телематичного університету UNINETTUNO проф. Марія Амата Ґаріто висловила бажання поглиблення співпраці щодо майбутніх обмінів, подвійних дипломів та спільних заходів.

 • До теми: Український безпілотник Sirko почали виробляти серійно

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!