Прикарпатські спортсмени здобули перемогу на Чемпіонаті Європи з таеквон-до

• Змагання відбувалися в італійському місті Лідо-ді-Єзоло.

Спортсменка Каріна Ткачук виграла у спортсменки з Греції, отримала перемогу над представницею Естонії та вийшла у фінал з найкращим результатом у своїй групі.

Фінал відбувся за участю двох представниць України. У третьому раунді Каріна з перевагою 4:0 виборола «золото» та стала дворазовою чемпіонкою Європи, повідомляють в Івано-Франківській ОВА.

Дзвенислава Токарева отримала «золото» і стала дворазовою чемпіонкою Європи, у спарингу категорії жінки 35-44 здобула «бронзу».

Дебютною поїздкою була і для Андрія Пацагана у віковій категорії 11-13 років (понад 60 кг). Він провів чудовий поєдинок, поступився спортсмену з Латвії.

У загальному підсумку Національна збірна України завоювала друге загальнокомандне місце серед 31 країни.

«Вітаємо талановитих прикарпатських спортсменів зі спортивними досягненнями, дякуємо нашим тренерам та бажаємо нових здобутків, перемог на спортивній арені!» – йдеться в повідомленні.

До теми: Франківська девʼятикласниця перемогла на олімпіаді з екології серед учнів 10 класів