Прикарпатські спортсмени здобули золоту медаль на чемпіонаті України зі стрільби

• Відзначились і прикарпатські борчині на чемпіонаті Європи з трьох видів боротьби, що триває в Іспанії.

Про це повідомила голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук, пише “Галицький кореспондент”

Влучні постріли прикарпатських юнаків принесли команді Івано-Франківщини золоту медаль на чемпіонаті України зі стрільби кульової, який цими днями приймав Львів.

Йдеться про командну вправу ГП-12 (пневматична гвинтівка рухома мішень 10 м), де найкращими стали вихованці Рогатинських спортивних шкіл – Денис Мартиненко, Михайло Дутка та Максим Новальківських.

А прикарпатська спортсменка Юлія Пахнюк у ваговій категорії 59 кг здобула бронзу. Її землячка Ірина Заблоцька позмагається за “золото”. Спортсменка бореться у ваговій категорії 72 кг. Обох дівчат тренує М. Кравченко.

Боротиметься у фіналі також Аліна Філіпович з Калуша. У ваговій категорії 57 кг вона виграла у представниць Швеції та Туреччини з блискавичними рахунками 10:0 та 11:0. А за вихід до фіналу перемогла борчиню з Азербайджану (11:0). Її наставник – М. Пукіш.