Прикарпатські водолази припинили шукати зниклого рибалку

 • На Прикарпатті водолази від 15 березня шукали зниклого рибалку.

  Як раніше повідомляв “Галицький кореспондент”, декілька днів тому поліцію повідомили про ймовірне утоплення 67-річного жителя с. Клузів Тисменицького району, речі якого знайшли на березі водосховища у селі Дем’янів, Галицького району.

  З того часу водолази шукали ймовірного утопленика. Вчора, 22 березня, вони, за допомогою моторного човна та «тралу», обстежили близько 20 км. поверхні Бурштинського водосховища та каналу, проте знайти чоловіка не вдалось. Про це повідомляє управління з питань цивільного захисту Івано-Франківської ОДА.

  Керівник проведення водолазних робіт вирішив, що продовження проведення пошукових робіт на водному об’єкті не є доцільним. Він підготував та направив відповідний лист в місцеве відділення поліції. Проте у разі отримання додаткової інформації щодо зниклої особи пошукові роботи можуть бути відновлені.

  До слова: У межах Івано-Франківської області протікає 132 річки, здебільшого гірських, кожна з них – щонайменше 10 кілометрів завдовжки. Круті береги, великі схили і швидкість течії, кам’янисте русло, пороги і водоспади часто стають смертельною пасткою для людей.

  Найчастіше через необережність біля водойм страждають саме на території Івано-Франківська. У 2018 році вода забрала життя майже трьох десятків прикарпатців. Рятувальники наголошують на тому, що основні причини смерті на водоймах – необережність та вживання алкоголю. Більше читайте у статті “Смерть на воді”.

   

  Щоб завжди бути в курсі останніх новин - приєднуйтесь до нас у Telegram!